Prace na wysokościach Szczecin – kom.: 514-157-327

Zastanawiali się Panstwo kiedyś, jak dotrzeć do miejsca na pewnej wysokości,  w Szczecinie gdzie trzeba wykonać  pracę, a pod spodem jest tak ciasno, że nie można ustawić rusztowania czy podjechac podnośnikiem koszowym ?

     Wykorzystanie technik alpinistycznych  Szczecin ,w  pracach na wysokości pozwala uniknąć drogich, czasochłonnych i często szpecących rusztowań ingerujących w elewację budynków. Alpiniści Szczecin. 

    Podobnie wynajem podnosników koszowych nie zawsze zapewnia dostęp do miejsca pracy, generując tym samym zbędne koszty bez osiągnięcia zamierzonego celu.

 

     Alpinizm przemysłowy  wypełnia tą powstałą lukę  oferując szeroką gamę usług wykanywanych przez odpowiednio wyszkolonych ludzi wyposazonych w stosowny sprzęt i niezbędne umiejętnościaby wykonać wiele prac pozornie niedostępnych miejscach.

     Stosowanie technik dostępu linowego w pracach na wysokości pozwala na bezpieczne dotarcie do trudno dostępnych miejsc i przeprowadzenie wielu pozornie niemożliwych prac, nie zakłócając normalnego  funkcjonowania obiektu, co ma szczególne znaczenie w przypadku firm zajmujących się produkcją,i budynków użyteczności publicznej.

 

     Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wykonywania prac o szerokim przekroju problematyki  pozwala nam na możliwie szybkie i profesjonalne wykonanie usługi, a także zapewnia Państwu wysoka jakość jej wykonania.

przygotowanie do malowania na linach

czyszczenie elewacji przed malowaniem alpinistycznie

mycie ciśnieniowe elewacji metodą alpinistyczną

 

     Wszystkie zlecenia wykonywane są przez pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje, oraz stosowne przeszkolenia , pracujących wyłacznie na atestowanym sprzęcie.

-malowanie elewacji <- link

-mycie elewacji <- link

-wycinka drzew szczecin

-mycie dachów szczecin <- link

-malowanie dachów szczecin

 

 

Kontakt.: 514-157-327