Czyszczenie i mycie dachów Szczecin , kom.: 514-157-327


Każda dachówka z biegiem czasu traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Dzieje się tak dlatego, że dach to taki element budynku, który wystawiony jest na wszystkie możliwe negatywne czynniki eksploatacyjne: zanieczyszczenia atmosferyczne, oddziaływanie promieni UV, wodę, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg, liście itp. Wszystko to powoduje, że nasz dach szybko się starzeje i dodatkowo zaczynają porastać go glony, pleśnie, mchy i co najgorsze różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiego dachu na pewno nie będzie ozdobą Państwa domu lub budynku.

mycie_dachu

Konserwacja dachów

Do oczyszczania malowania i impregnowania powierzchni dachu wykorzystujemy wysokociśnieniowe urządzenia myjące, profesjonalne oraz najlepsze dostępne na naszym rynku środki chemiczne od najlepszych producentów. Podczas pracy stosujemy wszystkie możliwe zabezpieczenia i wymagane przepisami środki bezpieczeństwa.

wysokociśnieniowe-mycie-dachu

Cennik czyszczenia dachów – od 8,00 zł/m2

W celu poznania cennika naszych usług zapraszamy do kontaktu. Udostępniamy formularz kontaktowy, adres mail oraz telefon. Cena usługi uzależniona jest od kilku czynników, między innym od stopnia zabrudzenia dachu, jego powierzchni, rodzaju pokrycia dachowego. Dokładny termin wykonania usługi ustalany jest indywidualnie. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne terminy. Zapraszamy!mycie dachu szczecin

kontakt: 514-157-327