Remonty i Wykończenia Wnętrz, Remont mieszkania, domu , firmy w zamian za Bitcoin? Dzisiaj to możliwe! 

  płatności bitcoin

Od dzisiaj umożliwiamy naszym klientom wymianę naszych usług na kryptowalutę BITCOIN 🙂

Kilka słów o bitcoin (BTC).

Bitcoin to fenomen, który zrewolucjonizuje finanse  w taki sam sposób jak e-mail zmienił sposoby komunikowania się miedzy ludźmi. Bitcoin to facebook współczesnego świata pieniądza w epoce kryzysu. Jest pierwszą i jak dotąd najpowszechniej używaną kryptowalutą. Jest ona oparta o prawa matematyczne, nie posiada banku centralnego, jej kurs jest ustalany przez rynek. Przyrost nie polega na drukowaniu pustego pieniądza przez bank centralny lecz na obróbce bloków zadań matematycznych upodabniając cały proces do wydobycia złota. Bitcoiny nie mogą być fałszowane i są niezależne od woli rządów czy elit finansowych. Bitcoin jest szansą dla ludzi myślących innowacyjnie, nie bojących się ryzyka związanego z nowościami. Bitcoin jest dla Ciebie.

Największe zalety bitcoin

1. Błyskawiczne transakcje w dowolne miejsce na świecie. Koniec z kilkudniowym czekaniem aż, środki trafią do odbiorcy np. w Chinach czy USA.

2. Bardzo małe prowizję lub ich całkowity brak. Możesz dobrowolnie wnieść opłatę za przelew wspierając w ten sposób górników dzięki którym istnieje sieć.

3. Anonimowość transakcji. Twój adres bitcoin jest zupełnie anonimowy i możliwy do zmiany z każdym przelewem.

4. Brak pośredników przy przelewach. Przelew trafia bezpośrednio do odbiorcy pomijając banki i inne instytucje finansowe.

5. Liczba monet jest ograniczona. Nie ma możliwości dodrukowania monet ponad ich maksymalną liczbę dzięki czemu bitcoin jest dużo bardziej odporny na inflację niż tradycyjne waluty.

6. Nie ma możliwości by ktoś zablokował Ci konto. System działa w sieci p2p więc nie ma właściciela ani zarządcy.

7. Jest banalnie prosty w obsłudze. Robienie przelewów jest szybsze i mniej skomplikowane niż przelewy bankowe.

8. Nie ma możliwości cofnięcia transakcji. Jeżeli ktoś zapłaci Ci za towar masz 100% pewność, że nie może cofnąć przelewu jak to ma miejsce w bankach czy w znanych systemach e-płatności.

9. Bezpieczeństwo. Przy zachowaniu niezbędnych środów bezpieczeństwa i szyfrowaniu portfela poziom ryzyka utraty monet jest marginalny. Włamanie do całego systemu zajęło by najmocniejszemu znanemu superkomputerowi wiele lat.

10. Niesamowita wygoda. Tuż po instalacji programu klienta możesz korzystać z bitcoin bez żadnych rejestracji, bez zakładania konta bez zbędnej biurokracji. To banalnie proste. Sprawdź sam!

płatności bitcoin