Jako grupa BALTIC,  otworzyliśmy nowy oddział , który zajmować się będzie wyłącznie tematyką ogrodów – BALTIC GARDENS.

 

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy kompleksowe usługi projektowe  najwyższej jakości  wykazując przy tym  ogrom zaangażowania.  ZESPÓŁ PROJEKTOWY złożony z wykwalifikowanych architektów krajobrazu, tworzy nietuzinkowe rozwiązania mające na względzie estetykę, funkcjonalność założeń oraz wymagania inwestora.

PROJEKTUJEMY I REALIZUJEMY kompleksowe projekty zieleni przydomowej, osiedli oraz przestrzeni miejskich, przygotowując pełną wielobranżową dokumentację. Stawiamy na kreatywność przy projektowaniu placów zabaw oraz wykazujemy profesjonalizm przy aranżacjach wnętrz zielenią.

Efekty naszych pracy otaczamy PIELĘGNACJĄ zapewniając profesjonalne usługi ogrodnicze.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie ELEMENTÓW WODNYCH takich jak oczka wodne, stawy kąpielowe, kaskady, strumienie, fontanny czy baseny ogrodowe. Zajmujemy się także ZAKŁADANIEM SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH.

Firma Baltic Gardens chciałaby zachęcić każdego, kto kocha piękno i ceni sobie cudowne otoczenie, do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, jednak żadna odległość do klienta nie jest nam obca. Jeśli więc chcesz powierzyć nam projekt i wykonanie twojego ogrodu w innych częściach Polski, zadzwoń, a my na pewno do Ciebie dojedziemy. Usługi, przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie, zawsze stawiamy na jakość, a niekoniecznie na ilość. Każdy klient jest dla nas indywidualną jednostką i do każdego podchodzimy z sercem i zapałem. Dzięki temu ogrody, które tworzymy w każdym wypadku wyglądają  pięknie i wyjątkowo. Razem z nami, możecie zobaczyć, czym jest stworzenie raju, w którym z pewnością każdy chciałby się znaleźć.

Perfekcjonizm, rzetelność i oddanie to na pewno nasze mocne strony.

Nasze serce, powołanie, doświadczenie i wiedza, wraz z wizją i pomysłem klienta tworzą całość, która skutkuje w każdym przypadku, ogromnym sukcesem.

Zapraszamy więc serdecznie do współpracy na najwyższym poziomie.

Pomożemy Ci urządzić ogród o jakim marzysz!

W stylu angielskim czy francuskim? Klasyczny czy nowoczesny? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań – z chęcią przedstawimy Ci swoją propozycje. Realizujemy zarówno gotowe, jak i własne projekty.